Asteroïde vernietigingsactie
Atari's Asteroids Gunner is een arcadeshooter voor iOS.
Spelers besturen schepen die zijn bewapend met lasers en vernietigen asteroïden in het level zo snel mogelijk, terwijl ze geen schade oplopen en multiplierbonussen ontvangen. Naarmate Asteroids Gunner vordert, krijgen spelers nieuwe levels.
Asteroids Gunner bevat ook upgrades en extra vaardigheidsbonussen die helpen in de latere levels. Het scherm vult zich snel met asteroïden en drijvend puin dat het schip kan beschadigen. Upgrades zoals sterkere schilden, snelvuurkanonnen en zelfs een nucleaire ruimtebom staan ter beschikking van spelers. Asteroids Gunner stelt spelers in staat ruimteedelstenen te verzamelen en heeft ook een in-app-aankoopsysteem waarbij spelers ruimtegeld kunnen gebruiken en ze kunnen omzetten in kristallen om te gebruiken voor verschillende power-ups.
De graphics van Asteroids Gunner zijn eenvoudig maar bevatten veel kleine details in zowel de verschillende schepen als de asteroïden die door de levels vliegen. Er is een 2D-vliegtuigachtergrond waar overheen wordt gevlogen, maar die geen afleiding van de gameplay veroorzaakt.
Audio in Asteroids Gunner draait om de wapens, waarbij het grootste deel van het geluid afkomstig is van de vernietiging van de verschillende formaten asteroïden en verspreiding van verschillende power-ups. Het werkt en is eenvoudig, maar er is niets echt geweldigs aan de soundtrack.
Asteroids Gunner heeft snel spelen in gedachten. Elk level duurt ongeveer anderhalve minuut om te voltooien naarmate de moeilijkheidsgraad toeneemt. Spelers moeten voorzichtiger zijn bij het manoeuvreren. Spelers gebruiken besturing met twee cirkels. De ene regelt de richting waarin het schip vliegt en de andere bepaalt de richting van de wapens van het schip. Ze werken afzonderlijk samen, dus het is belangrijk om bewegingen en schieten bij te houden.
Asteroids Gunner is een spel dat een goede hoeveelheid inhoud biedt in korte bursts. Het power-up- en upgradesysteem is leuk en fungeert als hulp in plaats van de hele ervaring van Asteroids Gunner te veranderen.
Asteroids Gunner is een geweldige arcade-shooter die het beste werkt in snelle sessies.
Bugfixes
Aanpassingen
Bugfixes
Beoordelingen about Asteroids Gunner
Heeft u geprobeerd Asteroids Gunner? Wees de eerste om uw mening te verlaten!